Close

Kdo jsme

ArtContent Studio je kreativní „hub“ vydavatelství Premium Media Group. Mimořádně talentovaní specialisté z oblasti grafického designu a tvorby obsahu spojili své síly ve snaze vytvářet unikátní projekty na míru pro klienty nejen z oblasti působení vydavatelství PMG. ArtContent Studio tvoří sofistikované výstupy i celé kampaně pro přesně definované publikum s mimořádně efektivní působností.


Ať už se rozhodnete promlouvat ke svým partnerům, klientům, anebo zaměstnancům, vytvoříme vám sofistikovaný obsah, který bude přesně odpovídat vašemu záměru a projektu vtiskneme jedinečnou grafickou podobu.

Obsah je král!

Content marketing významně zvyšuje počet leadů. Nejen z tohoto důvodu dnes nejúspěšnější B2C marketéři vyčleňují až 40 % marketingového rozpočtu právě na realizaci content marketingové strategii (zdroj Siege Media). Content Marketing přitom stojí v průměru o 62 % méně než tradiční marketing (zdroj Wordstream). Významnou výhodou ArtContent Studia je i úzká spolupráce s vydavatelstvím Premium Media Group, což významně usnadňuje přístup a šíření obsahu k vybrané cílové skupině.

Kvalita, kreativita, kontinuita

Cílem vzájemné spolupráce je zvýšit povědomí o značce u předem definovaných cílových skupin a spoluvytvářet pak předpoklady k růstu společnosti jako takové. Naše služby jsou cílené, kontinuální, vzhledem k setrvačnosti a změnám v chování zákazníků i dlouhodobé.

Jedná se o dlouhodobou strategii, která je v porovnání s okamžitými
prodejními stimuly mnohem efektivnější a méně nákladná.

Co umíme

Základní přínos spolupráce s ArtContent Studiem spočívá v profesionalizaci, racionalizaci, lepšímu zacílení a efektivitě výstupů směrem k vybraným skupinám veřejnosti. ArtContent Studio nabízí tvorbu obsahu podle zadání klienta, a to zejména formou redakčních článků (nativní PR) či PR článků, online formátů všech typů a rozsahu, i tvorbu audiovizuálního obsahu.


Články
Magazíny
Noviny
Knihy
Výroční zprávy
Lookbooky
Podklady pro média
Infografiky
Newslettery
Blogy
E-booky
Podcast

NÁŠ TÝM

Matej Šišolák

Dvacet let se pohybuje v oblasti médií a PR se zaměřením na architekturu, design a lifestyle. Má zkušenosti s tvorbou i efektivním vedením klientských časopisů nejrůznějšího zaměření. Řídí kreativní hub ArtContent Studio, jež se pod hlavičkou Premium Media Group specializuje na tvorbu obsahu a komunikačních strategií pro náročnou klientelu. Za svou kariéru působil na vedoucích pozicích například v Českém rozhlase, vydavatelství Jaga Media nebo JH&Archys.

Richard Alexander

Zkušený Art Director a tvůrce grafických konceptů ze všech oblastí lidské činnosti s důrazem na lifestyle, design a architekturu. Svoje jméno spojil s prestižními značkami jako je Ambiente Restaurants Group, ale i s řadou kulturních projektů. V současnosti vede z pozice Art Directora grafický tým vydavatelství Premium Media Group a jeho kreativního hubu ArtContent Studio.

Filip Turek

Kreativní specialista s desetiletými zkušenostmi z grafického studia České televize, ale také z předních reklamních agentur a vydavatelství (McCann & Ericsson). Zabývá se zejména DTP a tvorbou vizuálních kampaní.

Reference

KONTAKT

Zanechte nám zprávu, a my se Vám obratem ozveme zpět.

Korespondenční adresa a sídlo:
Premium Media Group,
Na Perštýně 2,
Praha 1, 110 00

Fakturační adresa:
Conventia Events s.r.o.,
Na Florenci 23,
Praha 1, 110 00

Email: info@premiummediagroup.cz
LinkedIn

Zobrazit na mapě