Close

CEC Inside Report bude nově vycházet ve spolupráci s Premium Media Group

CEC Inside Report bude od ledna 2023 distribuován společností Premium Media Group. Týdenní report vzniká ve spolupráci konzultační společnosti CEC Group s politickým komentátorem Tomášem Klvaňou a nově se dostane k širšímu publiku, které má zájem o exkluzivní informace ze zákulisí českého politického života.

CEC Inside Report je exkluzivní anglickojazyčný analytický report přinášející každý týden důležité informace a analýzy ze zákulisí české politiky předplatitelům z řad mezinárodních firem, expatů a diplomatických misí. Rozesílán je od konce roku 2021.

„Náš report tenkrát vyplnil mezeru na trhu. Jsem rád, že se po roce úspěšné existence přesouvá do svého dalšího stádia a díky spolupráci s renomovanou mediální skupinou Premium Media Group můžeme report nabídnout dalším čtenářům,“ uvádí Václav Nekvapil, Managing Partner CEC Group.

„Díky překryvu čtenářů CEC Inside Report a našich titulů z řad politické a podnikatelské elity je zařazení do portfolia Premium Media Group logickým a přirozeným krokem,“ dodává Štěpán Dlouhý, CEO Premium Media Group.

Autorem CEC Inside Report bude i nadále zkušený politický komentátor Tomáš Klvaňa, který disponuje expertním vhledem za oponu české politiky, včetně mezinárodního kontextu. Report bude distribuován do e-mailových schránek předplatitelů každé úterý.

Více informací najdete zde a ukázku staršího vydání zde.