Close

Nezapomeňte na předplatné časopisů Premium Media Group

S ročním předplatným časopisů Premium Media Group budete dostávat výtisky pohodlně přímo do vaší schránky. A navíc, neuteče vám žádné z čísel.

ESTATE je výjimečný lifestylový magazín věnovaný českému trhu s nemovitostmi. Kromě prezentací nejlepších rezidenčních a komerčních projektů, expertních analýz a témat týkajících se bydlení přináší ESTATE také vhled do současných trendů z oblasti životního stylu.

ARCHITECT+ systematicky sleduje vývoj české a slovenské architektury, prezentuje práci architektů, investorů, dodavatelů a zaznamenává dění v oblasti architektury, stavebnictví a designu u nás i v zahraničí. Jeho velkorysý formát je sběratelským kouskem.

Pro fanoušky sportů doporučujeme Premium Ski a Premium Golf, jež kopírují příslušné sezony a přináší novinky, aktuality, tipy a příběhy ze světa zimních radovánek a golfu.

Milovníci umění si také přijdou na své. Nabízíme pro předplatné hned dva tituly: Art of Living, velkorysý pololetník, jež se zaměřuje na sofistikovaný i šokující design a Art Antiques, měsíčník, který pojednává o výtvarném umění, designu a starožitnostech..

Dáváte-li přednost elektronickým vydáním před tištěným, pak vás odkážeme na Alza Media, kde nabízíme předplatná a archivní čísla v elektronické podobě.

Chybí vám některé z archivních čísel? Kontaktujte nás na [email protected]