Close

Štěpán Dlouhý se stává akcionářem Premium Media Group, skupina posiluje složení managementu o novou pozici

Vydavatelství Premium Media Group, které se soustředí na vydávání tištěných magazínů pro prémiovou klientelu, získá nového menšinového akcionáře v podobě dosavadního ředitele Štěpána Dlouhého. Současně do společnosti vstupuje Barbora Vávrová na pozici ředitelky péče o strategické klienty.

7. srpna 2023 Praha |Dosavadní ředitel Premium Media Group Štěpán Dlouhý vstupuje v polovině roku 2023 do společnosti také majetkově nabytím menšinové části akcií. Stvrzuje tím po dvou letech ve vedení svou pozici. Pro zajištění nejvyšší možné péče o klíčové zákazníky vytvořilo vydavatelství novou pozici ředitelky péče o strategické klienty, kterou obsadila Barbora Vávrová.

„I letos maximálně usilujeme o udržení každoročního růstu obratu i zisku. Nástup Barbory Vávrové by nám měl pomoci tyto cíle splnit. Chceme se také zaměřit více na oblasti, které jsme dosud především testovali, jednou z nich je vydávání knih,“ říká CEO a akcionář Premium Media Group Štěpán Dlouhý.

Barbora Vávrová nastupuje na pozici ředitelky péče o strategické klienty. Zaměřuje se na vytváření synergických vazeb mezi jednotlivými subjekty skupiny firem majoritního akcionáře PMG Jaroslava Havla a tím podporuje maximální efektivitu klientského servisu, včetně tvorby marketingových a PR strategií.

„Zprostředkovávám pro klienty nadstandardní concierge služby. Svůj přínos zakládám na úzkých vztazích s profesionály ve svých oborech a zkušenostmi z oboru diplomacie a manažerské psychologie,“ dodává Barbora Vávrová.

O Premium Media Group

Vydavatelství Premium Media Group se soustředí na vydavatelskou činnost tištěných magazínů pro prémiovou cílovou skupinu a je silným partnerem při vydávání firemních magazínů. Mezi jeho klienty patří například AUDI, Raiffeisenbank nebo Exclusive Tours. Součástí činnosti je i vydávání klíčových knížek s oborovou specializací, které na tuzemském trhu chybí. Vlastní tituly tvoří ESTATE, Architect+, PremiumSki, PremiumGolf, Premium BRNO a Art Antiques. V rámci nakladatelství vyšly knihy ARCHITEKTI, DŘEVO! nebo Czech It Out. Do čela vydavatelství nastoupl Štěpán Dlouhý v srpnu 2021.

www.premiummediagroup.cz