Close

V Premium Media Group vychází v češtině světově uznávaná kniha Venture Deals

Kniha Venture Deals: Buďte chytřejší než váš právník a venture kapitalista představuje průvodce světem venture kapitálu a je určena pro širokou škálu čtenářů – od začínajících podnikatelů až po zkušené investory.

 

15. 1. 2024 Praha – Kniha Venture Deals od autorů Brada Felda a Jasona Mendelsona nabízí jedinečný pohled na procesy a strategie v oblasti financování start-upů a venture kapitálu, odhaluje nejčastější pasti a poskytuje návody, jak je obejít. Její obsah je založen na bohatých zkušenostech autorů v této oblasti, což čtenářům umožňuje získat cenné informace a rady, jak úspěšně navigovat v komplikovaném světě investic.

Venture Deals není jen o teorii, ale přináší praktické příklady a návody, které mohou pomoci v reálném světě investic. Po úspěchu naší nedávno vydané knihy Univerzita Berkshire Hathaway představujeme další titul vhodný pro všechny, kteří si přejí proniknout do světa investic. Přinášet na český trh publikace světového formátu, které poskytují hodnotný a praktický obsah je cílem našeho vydavatelství také do budoucna,“ uvedl k vydání knihy Štěpán Dlouhý, CEO vydavatelství Premium Media Group.

Kniha Venture Deals se zabývá širokým spektrem témat, včetně důležitosti výběru správného právníka, důkladného pochopení term sheetů, dynamiky a struktury fondů venture kapitálu nebo detailního průzkumu konvertibilních dluhopisů, equity crowdfundingu a venture dluhu. Autoři rozkládají složité koncepty na základní principy a poskytují praktické rady, které vám pomohou navigovat procesem získávání kapitálu anebo jeho investování.

Kniha je napsána srozumitelným a přístupným jazykem, díky čemuž je vhodná i pro čtenáře, kteří se teprve seznamují s investičním prostředím. Zároveň poskytuje hluboký vhled do pokročilých témat, což ji činí užitečnou i pro zkušené investory a finanční profesionály.

Kniha Venture Deals (490 Kč) je k dostání na https://eshop.premiummediagroup.cz/obchod/venture-deals-budte-chytrejsi-nez-vas-pravnik-a-venture-kapitalista/ Generálními partnery publikace se stala advokátní kancelář Havel & Partners a společnost Credo Ventures.

 

Venture Deals: Buď chytřejší než tvůj právník a venture kapitalista
Autoři: Brad Feld a Jason Mendelson
Překlad: Překladatelna.cz
Vydalo: Premium Media Group a.s., 2023
Cena: 490 Kč
Generální partneři: HAVEL & PARTNERS, CREDO VENTURES
Odborní partneři: THE CZECH PRIVATE EQUITY AND VENTURE CAPITAL ASSOCIATION, SLOVAK VENTURE CAPITAL AND PRIVATE EQUITY ASSOCIATION
Partneři: MOORE CZECH REPUBLIC, ACCACE, ČS SEED STARTER, BDO.CZ

Premium Media Group
Vydavatelství Premium Media Group se zaměřuje na komunikaci se společenskou elitou a pro prémiovou skupinu vydává magazíny ESTATE, ARCHITECT+, Premium SPORTS, Premium BRNO a ART&ANTIQUES. Je partnerem pro vydávání firemních magazínu AUDI, Raiffeisen Bank, ZDR Investments nebo Exclusive Tours a společně s produkcí eventů (Estate Awards, Prague Art Week) se soustředí i na vydávání knih. Mezi vydané tituly patří ARCHITEKTI, DŘEVO!, Czech It Out nebo Univerzita Berkshire Hathaway. Další informace na stránkách www.premiummediagroup.cz.

Kontakt pro média: Mgr. Veronika Drdáková, [email protected]