Close

Magazín Exclusive Tours je nejlepším firemním časopisem roku 2021

Firemní časopisy Premium Media Group slaví opět úspěch.

V uplynulých dnech byl vyhlášen další ročník soutěže nejlepších výročních zpráv a firemních časopisů roku 2021, jež pořádá organizace Czech Top 100. Časopisy Premium Media Group se probojovaly na přední příčky, magazín Exclusive Tours dokonce získal 1. místo.

Magazín Exclusive Tours – nejlepší firemní časopis roku 2021
Titul představuje vybrané destinace nabízející ty nejlepší zážitky a prvotřídní servis. Je určený stávající a potenciální klientele stejnojmenné cestovní kanceláře.


Exclusive Tours je distribuován na pečlivě selektovanou databázi osob významně ovlivňujících českou ekonomiku; atraktivní distribuční místa a stávající klienty společnosti Exclusive Tours.

Mediakit najdete ZDE.

Magazín The Black Tie – shortlisted mezi nejlepší firemní časopisy roku 2021
The Black Tie je lifestylový magazín určený klientele privátního bankovnictví Raiffeisenbank. Jeho stylová grafika rozvíjí aktuální designové trendy, luxusní zpracování vytváří elegantní a atraktivní koncept se sběratelským přesahem.

Díky distribuci na klienty privátního bankovnictví přináší magazín nepřekonatelnou efektivitu v cílení na bonitní klientelu z nejvyšší socioekonomické skupiny.

Mediakit najdete ZDE.