Close

Novinky pro rok 2022

ESTATE Awards zná své vítěze

Tématem posledního vydání časopisu ESTATE jsou prestižní ESTATE Awards, jež byly uděleny celkem v 8 kategoriích. V roce 2022 bude vyhlášen druhý ročník, do kterého bude možné přihlásit stavby již od 1. ledna 2022.

Jaké stavby se umístily?

Nové vydání Premium Brno nesmí ujít vaší pozornosti

Po úspěšném pilotním vydání přichází druhé číslo byznysového časopisu nejen pro brněnský region. V roce 2022 připravujeme opět dvě vydání s tématy Technologie & Inovace a Reality & Development, jejichž distribuce bude navýšena o další klíčová distribuční místa po celé České republice.

Prohlédnout aktuální vydání

Speciální vydání pro Top 100 architektonických ateliérů

Žebříček Top 100 se v roce 2022 dočká vlastní edice. Sedmé vydání časopisu ARCHITECT+, jež by mělo být doprovázeno slavnostním vyhlášením výsledků, bude vycházet v červnu.

Inzerovat ve vydání Top 100

Knižní edice Premium Media Group

Navazujeme na úspěch knih, jež vznikly pod taktovkou našeho vydavatelství a v roce 2022 plánujeme nejméně dvě novinky: Dřevo či Peníze až na prvním místě.

Art Antiques rozšířil portfolio vydavatelství

Naše vydavatelství v letošním roce rozšířilo své portfolio o nový titul – Art Antiques, exkluzivní měsíčník, jenž se věnuje výtvarnému umění, architektuře, designu a starožitnostem.

Inzerovat v Art Antiques

Digital nikdy nespí

Inovace v oblasti digitálu přinesou v roce 2022 celou řadu novinek, které potěší jak čtenáře, tak inzerenty. Výkonné digitální produkty si můžete projít již nyní v novém mediakitu pro rok 2022. Třešničkou na dortu je bezkonkurenčně nový obsahový formát Premium Native.

Projít mediakit

ArtContentStudio vytváří obsah na míru

Ať už se rozhodnete promlouvat ke svým partnerům, klientům nebo zaměstnancům, využijte našeho kreativního hubu. Naši kreativci pro vás vytvoří firemní magazíny nebo knihy, ale i další sofistikované formáty přesně podle vašich představ pro sdílení prvotřídního obsahu.

Kreativita, kvalita, kontinuita